O nás

Kto sme a prečo sme sa rozhodli venovať práve financiám?

Oliver Korbaš

 

Verím, že práca založená na hodnote charakteru je základom pre úspešné podnikanie. Chcem, aby toto bolo na slovenskom trhu štandardom a preto idem v oblastí financií príkladom. Verím, že cestou priamych informácií pre klienta dokážeme vrátiť dôveru a rešpekt profesií finančného sprostredkovateľa. Dobré meno ako výsledok referencií od klientov je to, na čom staviame. Pozrite si môj workshop na tému "Money management".

Financie sú sféra, ktorou sa v dnešnej dobe potrebuje zaoberať každý, kto chce ovplyvňovať vlastnú budúcnosť.

Dominik Košťál

 

Financie sú oblasť, ktorou sa dnes musí zaoberať každý. Všímam si, že ľudia si vysoko cenia kvalitu a profesionálny prístup. Svoje pôsobenie v tomto sektore som postavil na hodnotách ako je pravdivosť, transparentnosť a otvorenosť. V problematike financií sa neustále vzdelávam a komunikujem klientom všetky potrebné informácie, nie len tie, ktoré chcú počuť. Som presvedčený, že z dlhodobého hľadiska sa v tejto brandži udržia len tí najkvalitnejší, preto považujem profesionálny prístup ku každému klientovi za kľúčový.

Ján Achberger

 

Som presvedčený, že správny finančný poradca by mal ísť s dobou a pristupovať inovatívne ako k procesom, tak aj ku klientom. O to sa snažím aj ja. Poskytujem klientom rýchly servis a ich spokojnosť je u mňa na najvyššej úrovni. Vypočujte si podcast so mnou na tému: Ako sporiť.

Adam Poráč

 

S oblasťou financií som sa prvýkrát stretol ako klient. Bol som milo prekvapený z transparentného prístupu, ktorý dovtedy pre mňa vôbec nebol štandardom. Navyše možnosť dozvedieť sa viac o finančných produktoch a o chybách, ktoré ľudia bežne v súvislosti s finančnými produktmi robia, bolo pre mňa dostatočne silným dôvodom a zároveň veľkou výzvou začať sa o tom s ľuďmi v mojom okolí rozprávať. Mojím klientom nastavujem finančné produkty maximálne precízne a individuálne vzhľadom k ich životnej situácii a kladiem veľký dôraz na kvalitu tejto služby. Ku klientom pristupujem tak, akoby som si nastavoval finančné produkty pre seba.

Simona Hanová

 

Profesionálne poradenstvo v oblasti financií nekončí iba výberom vhodných finančných produktov. Základom dlhodobej a kvalifikovanej spolupráce je poskytovanie aktuálnych informácii a odbornej podpory nielen pre nových, ale aj pre existujúcich klientov. Som presvedčená, že takýmto prístupom je možné pomôcť klientom orientovať sa lepšie a istejšie vo finančnom svete počas celého ich života.

Máte peniaze v dobrých rukách? Zistite to.

 

Finančné inštitúcie, s ktorými spolupracujeme