O nás

Kto sme a prečo sme sa rozhodli venovať práve financiám?

Veríme, že vzťah založený na hodnotách charakteru a otvorenosti je základom pre úspešnú spoluprácu. Naše služby poskytujeme tak, akoby sme chceli, aby boli poskytnuté nám. Dobré meno ako výsledok referencií od klientov je to, na čom staviame. Poskytujeme tak top finančné služby.

Väčšina finančných produktov, ktoré využívajú Slováci, nie je výhodná vzhľadom na súčasné možnosti finančných trhov. Nesprávne nastavený druhý pilier, životná poistka alebo hypotéka je častým problémom.

Ponúkame vám rýchlu a jednoduchú diagnostiku nastavenia vašich finančných produktov. Skontrolujeme, či neprerábate na hypotéke, poistení a investovaní. Upozorníme vás na skryté poplatky, ktoré zbytočne platíte a štátne benefity, ktoré si zabúdate uplatniť.

Oliver Korbaš

 

Verím, že práca založená na hodnote charakteru je základom pre úspešné podnikanie. Chcem, aby toto bolo na slovenskom trhu štandardom a preto idem v oblastí financií príkladom. Verím, že cestou priamych informácií pre klienta dokážeme vrátiť dôveru a rešpekt profesií finančného sprostredkovateľa. Dobré meno ako výsledok referencií od klientov je to, na čom staviame. Pozrite si môj workshop na tému "Money management".

Financie sú sféra, ktorou sa v dnešnej dobe potrebuje zaoberať každý, kto chce ovplyvňovať vlastnú budúcnosť.

Dominik Košťál

 

Financie sú oblasť, ktorou sa dnes musí zaoberať každý. Všímam si, že ľudia si vysoko cenia kvalitu a profesionálny prístup. Svoje pôsobenie v tomto sektore som postavil na hodnotách ako je pravdivosť, transparentnosť a otvorenosť. V problematike financií sa neustále vzdelávam a komunikujem klientom všetky potrebné informácie, nie len tie, ktoré chcú počuť. Som presvedčený, že z dlhodobého hľadiska sa v tejto brandži udržia len tí najkvalitnejší, preto považujem profesionálny prístup ku každému klientovi za kľúčový.

Ján Achberger

 

Som presvedčený, že správny finančný poradca by mal ísť s dobou a pristupovať inovatívne ako k procesom, tak aj ku klientom. O to sa snažím aj ja. Poskytujem klientom rýchly servis a ich spokojnosť je u mňa na najvyššej úrovni. Vypočujte si podcast so mnou na tému: Ako sporiť.

Adam Poráč

 

S oblasťou financií som sa prvýkrát stretol ako klient. Bol som milo prekvapený z transparentného prístupu, ktorý dovtedy pre mňa vôbec nebol štandardom. Navyše možnosť dozvedieť sa viac o finančných produktoch a o chybách, ktoré ľudia bežne v súvislosti s finančnými produktmi robia, bolo pre mňa dostatočne silným dôvodom a zároveň veľkou výzvou začať sa o tom s ľuďmi v mojom okolí rozprávať. Mojím klientom nastavujem finančné produkty maximálne precízne a individuálne vzhľadom k ich životnej situácii a kladiem veľký dôraz na kvalitu tejto služby. Ku klientom pristupujem tak, akoby som si nastavoval finančné produkty pre seba.

Adam je profesionál v tom, čo robí. Dokázal nám veľmi trefne pomôcť a poradiť pri výbere financovania bývania. Má veľmi priateľský a ľudský prístup a dokázal zodpovedať všetky naše otázky. Navyše je veľmi promptný, nakoľko nám pomáhal riešiť urgentné veci aj mimo pracovného času. Bez neho by sme určite všetko nestihli tak ako sme potrebovali, určite Adama odporúčam aj všetkým svojim známym.
Michal MurínSenior Accountant
Som veľmi rád, že s Adamom dlhodobo spolupracujeme. Vidno, že ho financie zaujímajú a že má prehľad. Pomohol nám nájsť vhodnú hypotéku a vie nám odporučiť zaujímavé finančné produkty. Pri vybavovaní hypotéky bol veľmi promptný, komunikatívny, cieľavedomý - efektívne zastrešil komunikáciu s bankou, čím nás odbremenil od mnohých povinností. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Ivan KormaníkPrávnik a advokát
Som veľmi spokojný s profesionalitou a zároveň ľudskosťou, ktoré Adam vkladá do svojej práce. Akékoľvek požiadavky a otázky vždy promtne vyrieši. Oceňujem tiež ochotu odborné veci dopodrobna vysvetliť.
Michal LišhákDrone test pilot

Juraj Škvarenina

 

Rozhodol som sa profesionálne venovať financiám po skúsenosti, kedy som videl, že sa klientom veľa krát nehovoria všetky potrebné informácie o daných produktoch, ktoré by mali počuť. Pravdivosť informácii preto považujem za kľúčovú pri riešení potrieb klienta a snažím sa objasniť všetky informácie, aby vybavovanie bola pohodlná a príjemná záležitosť. Patrí k tomu odhaľovanie nezmyselných poplatkov, či upozorňovanie na nevýhodne nastavenie niektorých produktov. Vnímam, že si klienti takýto prístup cenia a verím, že poctivou prácou sa im dá pomôcť nastaviť si finančné produkty podľa ich potrieb.

Juraj Živický

 

Poskytovanie finančného sprostredkovania vnímam ako službu, ktorá musí byť založená na pravdivosti, odbornosti, dôvere a vytváraní vzťahu medzi klientom a sprostredkovateľom. Z toho dôvodu sa v tejto oblasti neustále vzdelávam a pracujem na odbornosti, aby som klientom poskytol profesionálny pohľad na každú z oblasti financií.

"So službami Juraja som veľmi spokojný. Servis z jeho strany je na vysokej úrovni. Kvalitné a včasné odkomunikovanie dôležitých vecí, splnené na 100% všetko podľa dohody a pre mňa ako klienta maximálny komfort a istota, že budú záležitosti dotiahnuté do úspešného konca aj bezo mňa. Vysoká spokojnosť."

Matúš Špirko - Fitness tréner a spisovateľ

Lukáš Botka

 

V minulosti som mal viaceré skúsenosti ako klient s neprofesionálny prístupom neúplnými informáciami a neodbornosťou zo strany finančných sprostredkovateľov. Sám som na to veľmi doplatil.  Vízia firmy Prosight ma od začiatku veľmi nadchla. Vrátiť dôveru a rešpekt práci finančného sprostredkovateľa, priniesť  klientom novú úroveň odbornosti založenú na faktoch a dátach.  
Snažím sa ku každému klientovi pristupovať individuálne, porozumieť jeho aktuálnej situácií a pre každého vždy spraviť niečo naviac, aby bol maximálne spokojný, nie len po odbornej stránke, ale aj po ľudskej.

Juraj Špes

 

Poskytovanie finančného sprostredkovania vnímam ako službu, ktorá musí byť založená na pravdivosti, odbornosti, dôvere a vytváraní vzťahu medzi klientom a sprostredkovateľom. Z toho dôvodu sa v tejto oblasti neustále vzdelávam a pracujem na odbornosti, aby som klientom poskytol profesionálny pohľad na každú z oblasti financií.

 
Tatiana Spitzkopfová

 

Vnímam potrebu priniesť na finančný trh službu, ktorá bude poskytovaná na základe odbornosti, pravdivosti a úprimnom záujme o klienta. To je dôvodom, prečo stále pracujem na odbornosti a vzdelávam sa v každej z oblasti financií, aby som poskytla klientom profesionálny pohľad na riešenie ich situácie.

Valéria Cidoríková

 

Finančné sprostredkovanie vnímam ako skvelú možnosť poskytnúť klientom transparentný pohľad na ich osobné alebo firemné finencie. Po dvoch rokoch praxe v banke, som pracovala s množstvom klientov a práve pre nich, som sa rozhodla moje služby rozšíriť. Klienti častokrát neriešili len jednoduché, ale aj veľmi zložité prípady, s ktorými som im veľmi ochotne pomohla. V oblasti financií sa neustále vzdelávam a kladiem veľký dôraz na kvalitu tejto služby.
Mojím cieľom je spokojnosť klienta, budovanie jeho majetku a v neposlednom rade aj následná starostlivosť. 

Romam Mušuta

 

Financie sú oblasť, ktorou sa musí vážne zaoberať každý jeden z nás. Všímam si, že ľudia si vysoko cenia kvalitu a profesionálny prístup. Preto sa v problematike financií neustále vzdelávam a poskytujem finančné služby tak, ako by som chcel aby boli poskytované mne. Som presvedčený, že z dlhodobého hľadiska sa v tejto brandži udržia len tí najkvalitnejší, preto považujem profesionálny prístup ku každému klientovi za kľúčový.

Dominik Hlavačka

 

Financie sú oblasť, ktorou sa dnes musí zaoberať každý. Finančné sprostredkovanie vnímam ako komplexnú službu, kde jednotlivé oblasti na seba nadväzujú a dávajú zmysel. Klientom chcem v prvom rade ochrániť ich príjem, aby sme následne mohli budovať a navyšovať ich majetok. Našou víziou je vrátiť dôveru a rešpekt poslaniu finančného sprostredkovateľa, aby táto profesia bola vážená podobne ako v zahraničí.

Máte peniaze v dobrých rukách? Zistite to.

Finančné inštitúcie, s ktorými spolupracujeme