O nás

Kto sme a prečo sme sa rozhodli venovať práve financiám?

Oliver Korbaš

 

Verím, že práca založená na hodnote charakteru je základom pre úspešné podnikanie. Chcem, aby toto bolo na slovenskom trhu štandardom a preto idem v oblastí financií príkladom. Verím, že cestou priamych informácií pre klienta dokážeme vrátiť dôveru a rešpekt profesií finančného sprostredkovateľa. Dobré meno ako výsledok referencií od klientov je to, na čom staviame. Pozrite si môj workshop na tému "Money management".

Financie sú sféra, ktorou sa v dnešnej dobe potrebuje zaoberať každý, kto chce ovplyvňovať vlastnú budúcnosť.

Dominik Košťál

 

Financie sú oblasť, ktorou sa dnes musí zaoberať každý. Všímam si, že ľudia si vysoko cenia kvalitu a profesionálny prístup. Svoje pôsobenie v tomto sektore som postavil na hodnotách ako je pravdivosť, transparentnosť a otvorenosť. V problematike financií sa neustále vzdelávam a komunikujem klientom všetky potrebné informácie, nie len tie, ktoré chcú počuť. Som presvedčený, že z dlhodobého hľadiska sa v tejto brandži udržia len tí najkvalitnejší, preto považujem profesionálny prístup ku každému klientovi za kľúčový.

Ján Achberger

 

Som presvedčený, že správny finančný poradca by mal ísť s dobou a pristupovať inovatívne ako k procesom, tak aj ku klientom. O to sa snažím aj ja. Poskytujem klientom rýchly servis a ich spokojnosť je u mňa na najvyššej úrovni. Vypočujte si podcast so mnou na tému: Ako sporiť.

Adam Poráč

 

S oblasťou financií som sa prvýkrát stretol ako klient. Bol som milo prekvapený z transparentného prístupu, ktorý dovtedy pre mňa vôbec nebol štandardom. Navyše možnosť dozvedieť sa viac o finančných produktoch a o chybách, ktoré ľudia bežne v súvislosti s finančnými produktmi robia, bolo pre mňa dostatočne silným dôvodom a zároveň veľkou výzvou začať sa o tom s ľuďmi v mojom okolí rozprávať. Mojím klientom nastavujem finančné produkty maximálne precízne a individuálne vzhľadom k ich životnej situácii a kladiem veľký dôraz na kvalitu tejto služby. Ku klientom pristupujem tak, akoby som si nastavoval finančné produkty pre seba.

Juraj Škvarenina

 

Rozhodol som sa profesionálne venovať financiám po skúsenosti, kedy som videl, že sa klientom veľa krát nehovoria všetky potrebné informácie o daných produktoch, ktoré by mali počuť. Pravdivosť informácii preto považujem za kľúčovú pri riešení potrieb klienta a snažím sa objasniť všetky informácie, aby vybavovanie bola pohodlná a príjemná záležitosť. Patrí k tomu odhaľovanie nezmyselných poplatkov, či upozorňovanie na nevýhodne nastavenie niektorých produktov. Vnímam, že si klienti takýto prístup cenia a verím, že poctivou prácou sa im dá pomôcť nastaviť si finančné produkty podľa ich potrieb.

Juraj Živický

 

Poskytovanie finančného sprostredkovania vnímam ako službu, ktorá musí byť založená na pravdivosti, odbornosti, dôvere a vytváraní vzťahu medzi klientom a sprostredkovateľom. Z toho dôvodu sa v tejto oblasti neustále vzdelávam a pracujem na odbornosti, aby som klientom poskytol profesionálny pohľad na každú z oblasti financií.

"So službami Juraja som veľmi spokojný. Servis z jeho strany je na vysokej úrovni. Kvalitné a včasné odkomunikovanie dôležitých vecí, splnené na 100% všetko podľa dohody a pre mňa ako klienta maximálny komfort a istota, že budú záležitosti dotiahnuté do úspešného konca aj bezo mňa. Vysoká spokojnosť."

Matúš Špirko - Fitness tréner a spisovateľ

Máte peniaze v dobrých rukách? Zistite to.

 

Finančné inštitúcie, s ktorými spolupracujeme