Privátne bankovníctvo

Privátny bankár sa stará o vaše investície osobitne, teda nie ako o súčasť spravovania „spoločných“ investícií s ďalšími klientmi. Individuálne sa stará o váš vklad s cieľom dosiahnutia čo najvyššieho výnosu a v turbulentných časoch investíciu chráni. Privátni bankári dokonale poznajú svoj produkt a poskytujú nadštandardnú starostlivosť o klienta.

hp_blue_line

Služby privátneho bankára už pri jednorazovej investiícii 10 000 €

Banky zvyčajne poskytnú služby privátneho bankára až pri vyšších vkladoch, obvykle okolo 100.000 €. Sme radi, že vám môžeme poskytnúť túto službu už od vkladu 10.000 € a ponúknuť vám možnosť vyššieho zhodnotenia, než je to pri takýchto investíciách obvyklé.

hp_blue_line

Základný úrok 5% až 7%

Dnešný finančný trh poskytuje rekordne nízke úroky. Tak lacno ako dnes sme si peniaze ešte nepožičiavali. Zároveň platí aj to, že tak málo sme ešte na peniazoch nezarábali. Preto zhodnotenie, ktoré ochráni pred infláciou a prinesie nadpriemerný zisk, je možné dosiahnuť len nadštandardnou starostlivosťou o vklad.

hp_blue_line

Likvidita od 10 dní

Mnohé finančné produkty s nadinflačným zhodnotením sú limitované dlhou likviditou, tzn. časom, kým sa k vám vaša investícia vráti. Pri väčšine našich sprostredkovaných investícií vám budú peniaze zaslané na účet už do 10 dní od podania žiadosti. Maximálne do 30 dní pri niektorých typoch investícií.

 Chcete zistiť, ako si upratať svoje financie? Máte iné finančné otázky?