Referencie

Povedali o nás

Spoluprácu s Oliverom môžem len a len odporučiť. Prešli sme spolu do hĺbky tým ako si nastaviť financie, keďže ma to zaujímalo, tak dokonca aj všetko do hĺbky vysvetlil. Zároveň ho odporúčam aj pre jeho zodpovedný prístup ku každému klientovi.

Samuel Čajka, Co-Founder & Head of Growth

Spustite video kliknutím na obrázok

S Oliverom veľmi rád spolupracujem v oblasti mojich financií, nakoľko stojí na mojej strane aj napriek tomu, že nie vždy je pre neho dané riešenie výhodné. Dôveru tvoria korektné vzťahy a po dvoch rokoch skúseností s ním, môžem konštatovať, že mám skutočne finančného poradcu, o ktorého sa môžem oprieť a hlavne mu dôverovať.

Pomohol mi zefektívniť poistky, hypotéky na nehnuteľnosti aj sporenie. Niekedy sa mi nechcelo zaplatiť sporenie, ktoré vyzeralo drahšie, avšak na konci dňa to bolo sporenie, ktoré mi efektívnejšie zhodnocuje moje peniaze. Tak prečo ho teda nepočúvnuť?  Oliver je vhodný parťák pre tak citlivú záležitosť ako sú financie. Nečudujem sa, že je v čele najschopnejších poradcov spoločnosti Prosight. Má moju 100% dôveru.

Robert Molnár, majiteľ marketingovej agentúry, Wisible s.r.o.

Oliver je spoľahlivý človek, ktorý mi pomáha manažovať moje financie. Pripravil pre mňa konkrétny plán úspor, ktorý nastavil tak ako by ho nastavil pre seba samého. Cením si jeho promptný prístup a profesionálne poradenstvo vo svete financií. Všetky doterajšie aktivity sme dotiahli do úspešného konca.

Mgr. Martin Chudý, country manažér, Adstate Slovensko

Referencia Milan Šolc

Charakter, precíznosť, odbornosť, spoľahlivosť, držanie slova, analytická myseľ, profesionalita. - ak by som mal v rýchlosti opísať Olivera, toto sú slová ktoré ho by som použil. Vážim si na ňom to, že keď sa na niečom dohodneme tak to proste platí. Pri spolupráci s Oliverom si môžete byť istí, že z jeho strany budú veci fungovať na 100%. Je schopný a hlavne ochotný sa neustále učiť nové veci, zlepšovať sa, pracovať na sebe. V našej spoločnosti sa vypracoval na rešpektovanú odbornú a obchodnú autoritu. S príkladným nasadením rozširuje svoj obchodný tím. Som presvedčený že ten, kto bude môcť v Oliverovom tíme pracovať, sa osobnostne a biznisovo posunie značne nahor.

Milan Šolc, člen predstavenstva PROSIGHT Slovensko a.s.

Dlho sme sa s manželkou rozhodovali ako najlepšie vyriešit sporenie pre deti. Oliver nam ukázal koľko sme v podstate prerábali na už existujúcom sporení. Riešenie nám pripravil na mieru a sme spokojní. Ak niekto potrebuje poradiť v oblasti osobných financií, Oliver bude tým správnym poradcom ktorého rád odporúčim ďalej. 

Mgr. Robert Nagy, osobný tréner

No..., keď mi Oliver zavolal a upozornil ma, že je možnosť znížiť si platby za zmluve životného poistenia za oveľa silnejšie poistné krytie min. pri tých istých podmienkách...,moc som nebol presvedčený o takých výrazných rozdieloch (ako sa neskoršie ukázalo) medzi starou a novou zmluvou. Dohodli sme si stretnutie ja s mojou polovičkou (jeho dochvíľnosť nás príjemne prekvapila), "nažhavil" jeho laptop a už aj vysvetloval aktuálnu situáciu na trhu poistných zmlúv, možnosti ušetrenia financií a nakoniec sme sa dostali k našej poistnej zmluve. Podrobne sme zanalyzovali potrebné a nepotrebné aspekty tejto zmluvy, pomenili pre nás nepotrebné poistné krytia a výrazne navýšili tie najpotrebnejšie a najdôležitejšie. Suma sumárum..., celková spokojnosť s výsledným znení zmluvy a jej poistných krytí. Musím uznať, že Oliver je v týchto témach poistných zmlúv a finančníctva naozaj na slovo vzatý odborník... jeho prístup k zákazníkom bol vyslovene profesionálny, do ničoho nás netlačil, teda necítili sme žiaden nátlak na nás, dostali sme čas na premyslenie... Po nejakom čase sme sa znova stretli a doladili sme už len maličkosti a povypisovali potrebné údaje na mieste stretnutia. Po ďalšej úvahe s manželkou, dali sme si pozrieť aj iné poistné zmluvy..., tentoraz na poistenie motorových vozidiel...,kde znova sa dali ušetriť nejaké euráče... No a ďalej ešte budeme v najbližšom čase riešiť aj poistenie domácnosti a verím, že tam znova nájdeme nejaký najvhodnejší a cenovo výhodnejší produkt a opäť nám bude najlepšie poradené. Aby som nepísal dlhé litánie, ešte raz musím napísať o veľkej spokojnosti, ako mojej a mojej manželky, s celkovým prístupom, jednaním a profesionálnym vystupovaním Olivera Korbaša a vyjadrujeme týmto veľkú vďaku, za ušetrené fin. prostriedky a skvalitnenie poistných krytí našich poistných zmlúv... 

Dušan D., Hasič-záchranár s manželkou Oľgou 

Nastavil som si konečne veci ktoré som chcel už dlhšie poriešit ale som to odkladal - ako je systém pravidelného sporenia, dôchodkové sporenie v 2.pilieri. Oliver mi poradil pri výbere najvýhodnejšej banky pre úver pre mladých. Ako plusy vnímam starostlivosť o klienta, úprimnost pri objasňovaní produktov. Prispôsobivosť čo sa týka času a miesta stretnutí, príjemný a odborný prejav, komunikacia.

Ing. Vladimír Prokop, Slovenská záručná a rozvojová banka, oceňovanie zabezpečení na odbore riadenia kreditného rizika.

Oliver mi pomohol zorientovať sa v rôznych oblastiach financií jednotlivca. Pomohol mi uvedomiť si, čo je konkrétne pre mňa v oblasti poistenia a úverov zaujímavé a čo potrebujem vyriešiť. Vďaka jeho prehľadu som si dokázala vybrať zo súčasnej ponuky rizikového zdravotného poistenia a vďaka jeho osobnej intervencii, bola moja zmluva poisťovňou akceptovaná bez výluk. U Olivera je vidieť, že mu v prvom rade ide o spokojného klienta. Verím, že naša spolupráca uzavretou zmluvou neskončila.

Ing. Ivana L., Software Developer, Softec, Spol. S.r.o.

Olivera poznám ako chalana, ktorý ma doučoval nemčinu. Už vtedy som si všimol, že je to veľmi ambiciózny typ človeka, ktorý si ide za svojim cieľom. Následne mi predstavil spoločnosť PROSIGHT. Pomohol mi pochopiť rozdiel medzi investičnou a klasickou rizikovou životnou poistkou. Páči sa mi, že všetky svoje tvrdenia vie rýchlo podložit relevantnými zdrojmi. Navyše nezabúda na sľuby, ktoré dal a svedomito, cieľavedomo a precízne ich plní.

Ing. Juraj Jaska, PhD., konateľ v spoločnosti CEREA, spol. s r.o.

Olivera považujem za veľmi zodpovedného človeka s veľkým zmyslom pre detail. Napriek svojej vysokej odbornosti sa snaží neustále vzdelávať a posúvať vpred aby sa zaradil medzi absolútnu špičku v obore. Práve tieto vlastnosti z neho robia skvelého profesionála v oblasti finančného sprostredkovania.

Ing.Peter Friedmann, predseda predstavenstva PROSIGHT Slovensko a.s.

Ak by uvedená referencia mala mať aj nadpis, jednoznačne by som napísala „100% spokojnosť“. Oliver mi vybavoval životné poistenie, sporenie a investovanie do cenný papierov. Každú z transakcií mi vybavil spoľahlivo, expresne a dokonca sa stará aj „po“, takže doma je varený pečený 🙂 Môžem jednoznačne odporučiť!" 

Mgr. Zuzana Majtánová, HB Reavis, Support pre development oddelenie

S finančnými poradcami nemám dobré skúsenosti, nikdy mi neponúkli riešenie, ktoré by mi vyhovovalo, prípadne by som o ňom nevedela z bežne dostupných reklám. Skôr som mala pocit, že ma vždy tlačia do produktov konkrétnej finančnej inštitúcie. Preto, keď ma Oliver oslovil bola som skeptická a neverila som, že sa dozviem niečo nové. Olivera však poznám už od jeho detstva a tak som súhlasila. Musím povedať, že neľutujem. Vďaka nemu som sa po rokoch zbavila nevýhodného životného poistenia a nastavila som si poistenie i šetrenie (či už krátkodobejšie alebo to na dôchodok) tak, že mi to konečne dáva zmysel a konečne nemám pocit, že moje peniaze vyhadzujem do vzduchu. Mám v neho úplnu dôveru.

PaedDr. Michaela Regecová, PhD., IBM, Client Data Professional

Keď sme spolu s Oliverom žiadali o refinancovanie hypotekárneho úveru, upozornil ma na možnosť desaťročnej fixácie. V tom čase som o takejto dlhodobej možnosti ani nevedel a uvažoval som skôr o štandardnej troj- alebo päťročnej fixácii. Možno sa po desiatich rokoch ukáže, že s krátkodobejším prístupom k fixácii by som mal náklady na úver nižšie, ale dnes nikto nevie povedať, ako sa v priebehu desiatich rokov budú úrokové sadzby vyvíjať. Pozitívne je ale to, že táto informácia mi za cenu mierne zvýšených nákladov, vzhľadom na súčasné nízke úrokové sadzby, stabilizovala náklady na úver na dlhšie obdobie a eliminovala riziko ich neskoršieho zvýšenia.

Ing. Roland Kitt, Eustream, a.s. Špecialista pre report. a plán. obchodu

Oceňujem ak na mňa finančný poradca nerobí finty a nezavádza. S Oliverom spolupracujem pretože je transparentný a o finančných produktoch hovorí otvorene. Zároveň sa mi páči, že nerieši ak niečomu nerozumiem, pretože má schopnosť znižovať úroveň odbornosti v komunikácií až dokým sa človek nechytí. Aj zložité veci vie vysvetliť jednoducho, čo dokazuje, že sa financiám naozaj rozumie. Keď som na Olivera dostal odporúčanie bol som skeptik, nakoľko viem že väčšina sprostredkovateľov ani nevie čo predáva a klientovi škodí. Doteraz mám s Oliverom len pozitívne skúsenosti.

Ing. Branislav Beňo, Riaditeľ divízie, JUST IT Solutions

V minulosti som sa stretol s rôznymi finančnými poradcami a moje skúsenosti boli skôr negatívne. Pán Korbaš však výrazne predčil moje očakávania. Poradil mi so zhodnotením mojich úspor, ako aj s dlhodobým investovaním na dôchodok. Na našich stretnutiach nehovoril len o výnosoch, ale porovnal aj dlhodobé poplatky s tým spojené. Jeho služby stále využívam a môžem ich vrelo odporučiť.

RNDr. Kristián R., Technical Consultant, Developer

Sama som neverila, ako sa daju financie "upratat" na spravne miesto. Mohla som mat uz skor omnoho vyhodnejsie poistenie a setrenie, pokial by som stretnutie s Oliverom viac krat neodlozila z dovodu mojej zaneprazdnenosti. Oliver mi vsetko detailne, profesionalne a trpezlivo vysvetlil, poradil a vybral tu najlepsiu a najvyhodnejsiu alternativu pre mna aj moje deti. Este aj teraz, ked cokolvek potrebujem, Oliver mi ochotne poradi. Som maximalne spokojna a s istotou a doverou som Olivera odporucala aj znamym.

Mgr. Tatiana Gašparová, realitný maklér

Vždy pracujem len s profesionálmi a Oliver Korbaš so spoločnosti PROSIGHT medzi nich určite patrí. S jeho prácou a prístupom som maximálne spokojný a môžem ho len ďalej odporučiť. Bez zbytočných komplikácii som jednoducho a rýchlo dostal to, čo som chcel. 

Tomáš Staroň, Konateľ spoločnosti REGULA SERVIS s.r.o.

S Oliverovymi službami som sa oboznámil už pred 3 rokmi a odvtedy som jeho spokojným klientom nielen ja, ale aj moja rodina a priatelia. Pomohol nám ušetriť nemalé peniaze na poplatkoch pri poistení a investičných fondoch.

 Mgr. Kristián Mikuš, Manager fleetového predaja, Peugeot Slovakia s.r.o.

Vo financiách sa spoľahnite na profesionálov