Sporenie a investovanie

Sporením a premysleným investovaním zbytočne nestrácate svoje zarobené peniaze, naopak, bez väčšej námahy násobíte váš majetok a získavate čas. Vďaka vytvorenej finančnej rezerve nebudete v prípade výpadku príjmu pociťovať nadmerný tlak. Nie je jedno, kedy a kam eurá vkladáte.

hp_blue_line

Čo je sporenie, investovanie, kapitálový trh

Zorientujeme vás v jednotlivých pojmoch. Vysvetlíme možnosti sporenia na našom finančnom trhu podporované aj nepodporované štátom. Ukážeme vám možnosť jednorazových aj pravidelných investícií s ich rizikami aj reálnymi výnosmi.

hp_blue_line

Sporíte si na nové auto
či nový byt?

Správne nastavené investovanie vám pomôže dosiahnuť váš cieľ vďaka vhodnému výberu produktu niekedy aj skôr, ako ste plánovali. Ak máte už cieľ vášho sporenia určený, vyberieme pre vás najvhodnejšie riešenie, ako ho dosiahnuť, vzhľadom na vaše priority, možnosti a vzťah k riziku.

hp_blue_line

O všetkých poplatkoch, výnosoch a rizikách hovoríme otvorene

Každé sporenie má svoje poplatky, každá investícia svoje riziko. O všetkom hovoríme otvorene, vysvetlíme vám všetky možné scenáre, ktoré môžu nastať v investovaní aj to, ako budeme na ne reagovať. Podľa vašich preferencií a ďalších parametrov nájdeme spolu najvhodnejšie riešenie pre vás, či už pôjde o jednorazový vklad alebo o investovanie v pravidelnom intervale.

hp_blue_line

Stavebné sporenie, kedy sa stavebný úver oplatí

So stavebným sporením môžete získať štátne príspevky a tiež úver s garantovaným úrokom, ktorý je nižší ako na spotrebnom úvere. Stavebné sporenie, tak ako iné nástroje, má svoje výhody aj obmedzenia. Ak uvažujete o jeho využití, je na mieste zamyslieť sa nad jeho účelom a časom, ktorý chcete sporiť.

Chcete zistiť, ako si upratať svoje financie? Máte iné finančné otázky?