Adam Poráč

finančný sprostredkovateľ, poradca, senior manager

Adam Poráč

S oblasťou financií som sa prvýkrát stretol ako klient. Bol som milo prekvapený z transparentného prístupu, ktorý dovtedy pre mňa vôbec nebol štandardom. Navyše možnosť dozvedieť sa viac o finančných produktoch a o chybách, ktoré ľudia bežne v súvislosti s finančnými produktmi robia, bolo pre mňa dostatočne silným dôvodom a zároveň veľkou výzvou začať sa o tom s ľuďmi v mojom okolí rozprávať. Mojím klientom nastavujem finančné produkty maximálne precízne a individuálne vzhľadom k ich životnej situácii a kladiem veľký dôraz na kvalitu tejto služby. Ku klientom pristupujem tak, akoby som si nastavoval finančné produkty pre seba.

Office Poprad: INTES, Námestie sv. Egídia 41/95
Office Bratislava: Double Tree by Hilton, Trnavská cesta 27/B
Adam je profesionál v tom, čo robí. Dokázal nám veľmi trefne pomôcť a poradiť pri výbere financovania bývania. Má veľmi priateľský a ľudský prístup a dokázal zodpovedať všetky naše otázky. Navyše je veľmi promptný, nakoľko nám pomáhal riešiť urgentné veci aj mimo pracovného času. Bez neho by sme určite všetko nestihli tak ako sme potrebovali, určite Adama odporúčam aj všetkým svojim známym.
Michal MurínSenior Accountant
Som veľmi rád, že s Adamom dlhodobo spolupracujeme. Vidno, že ho financie zaujímajú a že má prehľad. Pomohol nám nájsť vhodnú hypotéku a vie nám odporučiť zaujímavé finančné produkty. Pri vybavovaní hypotéky bol veľmi promptný, komunikatívny, cieľavedomý - efektívne zastrešil komunikáciu s bankou, čím nás odbremenil od mnohých povinností. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Ivan KormaníkPrávnik a advokát
Som veľmi spokojný s profesionalitou a zároveň ľudskosťou, ktoré Adam vkladá do svojej práce. Akékoľvek požiadavky a otázky vždy promtne vyrieši. Oceňujem tiež ochotu odborné veci dopodrobna vysvetliť.
Michal LišhákDrone test pilot