Bývanie

Kým sa spokojne usadíte vo svojom novom domove, čaká vás množstvo rozhodovania. Napr. o lokalite, v ktorej budete žiť, o základnom charaktere nehnuteľnosti, ktorú si vyberiete až po detaily interiéru a exteriéru. Svoj domov si najlepšie vyberiete sami. My vám pomôžeme dohliadnuť, aby vám na to všetko vystačili financie. Zabezpečiť si bývanie bez zbytočných stresov nie je jednoduché, ale nie nemožné. Našou úlohou je zjednodušiť vám financovanie ako sa len dá.

hp_blue_line

Bez stresov na ceste k novému domovu

Pripravíme vás na celý proces kúpy nehnuteľnosti. Prejdeme si spolu jednotlivé kroky a všetky náklady súvisiace s hypotékou, nájdeme najvhodnejšiu cestu. Ušetríme vám čas a energiou pri vybavovaní. Podanie žiadosti, komunikáciu s bankou, riešenie problémov pri schvaľovaní úver, vinkuláciu a kataster vybavujeme za vás.

hp_blue_line

Ponuky rôznych bánk až k vám bez ich návštevy

Prepočítame ten najdôležitejší parameter tzv. preplatenosť. To je cena, ktorú za hypotéku skutočne platíte. V tíme máme zamestnaného človeka, ktorý sleduje aktuálne kampane a ponuky bánk. Špecializuje sa za komplikované prípady a je nám k dispozícií ak treba.

hp_blue_line

Bývanie bez pocitu ohrozenia rodiny kvôli privysokej splátke

Nastavíme hypotéku tak, aby vás splátka príliš nezaťažila a rodina bola v bezpečí aj v prípade nepredvídateľných udalostí. A aby vám zostalo aj na užívanie života. Okrem ušetreného času a energie vždy vybavíme minimálne rovnakú cenu hypotéky, ako keby ste si úver vybavovali sami. Vo väčšine prípadov je cena hypotéky s nami nižšia, pretože vieme, kde žiadať zníženie poplatkov, výhodou sú tiež naše vzťahy s bankami a väčšia vyjednávacia sila.

hp_blue_line

Pocit slobody, keď váš úver vyplatíte skôr

Už pri vybavovaní úveru myslíme na možnosť jeho predčasného splatenia. Skúsenosti hovoria, že zvyčajne sa časom vytvorí priestor na skoršie vyplatenie úveru, preto je dobré pripraviť si túto možnosť vopred. A záverom, za vybavenie hypotéky neplatíte, banka má vopred pripravený budget na našu odmenu, je škoda to nevyužiť.

hp_blue_line

Viac peňazí pre rodinu vďaka nižším splátkam

Vďaka refinancovaniu hypotéky môžete ušetriť aj tisícky eur. Nie je však jedno, kedy hypotéku refinancujete, a tak ako pri riešení nového úveru, aj tu treba zvážiť všetky parametre pre výber toho najlepšieho riešenia.

hp_blue_line

Refinancovanie hypotéky môže byť cestou k budovaniu majetku

Pre tých, ktorí chcú byť ešte o krok vpred, vysvetlíme, ako na refinancovaní zarobiť. Kúpiť byt na investovanie treba tiež vedieť.

 Chcete zistiť, ako si upratať svoje financie? Máte iné finančné otázky?